مشخصات فایل<پاورپوینت کاربرد روش RUP در مهندسی نرم افزار>

روش RUP,روش استفاده از RUP,روش RUP چیست؟,روش شناسی RUP,متدولوژی RUP,متدولوژی RUP چیست؟,RUP در مهندسی نرم افزار,روش RUP در مهندسی نرم افزار,متدولوژی RUP در مهندسی نرم افزار,پاورپوینت RUP,کاربرد روش RUP پاورپوینت کاربرد روش RUP در مهندسی نرم افزار با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت کاربرد روش RUP در مهندسی نرم افزار.

دانلود پاورپوینت در مورد کاربرد روش RUP در مهندسی نرم افزار،

در قالب ppt و در 51 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه

RUP چیست؟

تاریخچه RUP

اصول اساسی RUP

RUP و تولید تکراری

RUP یک فرآیند مهندسی نرم افزار خوش تعریف

ساختار دینامیک RUP و فازها

دیسیپلین های RUP

فرآورده های RUP

نتیجه گیری

منابعبخشی از متن پاورپوینت:

یک پروسه سریع، پروسه ای است که همیشه آماده در آغوش کشیدن نیازهای جامعه بوده و این درجه از سازگاری را دارا باشد. بنابراین منظور از سرعت عمل، فقط کاستن از حجم پروسه نرم افزار یا سرعت ارایه آن به بازار نیست، بلکه منظور انعطاف پذیری و حفظ کیفیت است. مطلبی که در این مقاله قصد توضیح آن را داریم، این است که RUP، یک ساختار پروسه ای است که امکان انطاف پذیری را برای تولیدکنندگان نرم افزار فراهم می آورد. این روش علاوه بر ساماندهي به فرآيند توليد نرم افزار از دو بعد زمان و کيفيت، به لحاظ برخورداري از انعطاف پذيري بالا در صورت کاربرد و پياده سازي صحيح مي تواند سبب تسريع فرآيند توليد و توسعه نرم افزار و تأمين کيفيت مورد نظر در نرم افزار گردد.


RUP اگر چه بسيار وسيع و براي پروژه هاي بزرگ تدوين شده است، اما مي توان با درنظر گرفتن فاكتورهايي مانند اندازه پروژه و رسمي بودن آن، آن چه را كه با پروژه تناسب دارد، انتخاب كرد و به مرحله اجرا درآورد. در ميان 10 فرآورده مهم اين روش، تعدادي در اكثر پروژه قابل استفاده هستند و كاربرد تعدادي اختياري است كه مدير و تيم پروژه مي بايد با توجه به پروژه، در مورد لزوم كاربرد آن ها تصميم گيري كند ...